O nas

Energy Events to firma, która powstała z marzeń jej założycieli o organizacji imprez sportowych na wysokim poziomie i z dużą dawką pozytywnych emocji. Połączył nas triathlon i od niego wszystko się zaczęło, ale z czasem do palety organizowanych przez nas imprez dołączyły również zawody duathlonowe, wyścigi kolarstwa górskiego MTB czy imprezy pływackie i biegowe.

Obok organizacji własnych imprez nasza firma świadczy również usługi wynajmu sprzętu i infrastruktury sportowej do organizacji imprez oraz event consulting. Nasi ludzie pracowali przy imprezach różnej skali na 4 kontynentach świata, posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie.

W roku 2020 otrzymaliśmy wyłączną licencję na Polskę dla zawodów międzynarodowej marki Challenge Family. Pierwszą imprezą w Polsce pod marką Challenge Family organizowaną przez naszą firmę była edycja Challenge Gdańsk w dniach 19 – 20 lipca 2021 roku, za którą otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Race of The Year 2021. Z kolei edycja Challenge Gdańsk w roku 2022 została nagrodzona za najlepszą strefę finiszera.