Event Consulting

Jeżeli chcesz zorganizować imprezę, ale nie do końca wiesz jak się do tego zabrać to dobrze trafiłeś. Energy Events chętnie pomoże Ci zorganizować imprezę pod Twoją marką zajmując się wszystkimi niezbędnymi rzeczami.

W czasie naszej działalności współpracowaliśmy między innymi z takimi podmiotami jak Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim, Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, Poldanor Sp. z o.o. W trakcie tej współpracy tworzyliśmy i współtworzyliśmy takie imprezy jak: Bieg Farmera, Bełchatowska Piętnastka, Bełchatowski Bieg Nocny.

Posiadane przez nas zespół doświadczenie w organizacji imprez sportowych, możliwość oceny wszelkich ryzyk pozwoli Państwu uniknąć przykrych niespodzianek podczas procesu organizacyjnego.

Dodatkowo posiadamy kontakty handlowe i dzięki zamawianym przez naszą firmę tysiącom czy setkom sztuk przeróżnych produktów eventowych jak na przykład czepki, medale, numery startowe, naklejki, agrafki, worki depozytowe, itp. możemy zaproponować je w bardzo korzystnych cenach.